Hi all
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hi all

Hi all
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лукарио е издирван от Аш

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:19 pm

Аш не напусна кулата а търсеше Лукарио!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:20 pm

но не намираше нищо
треа ставам чао за сега
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:21 pm

Но той продължи да търси!
-Чим, Ди- излезте! Ди преобрази се в Диалга! За всеки случай!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:24 pm

неможе във легендарни, древни покемони и т.н. даже обикновенно би трябвало само във първи еволюции ( смисъл първа форма - не еволюция хД ) да се превръща ма карай
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:25 pm

-Ди! Забравих! Твоето умение за преобразяване не е толкова силно за да се преобразиш в древни покемони! Но тогава се качи на рамото ми! Чим ти също!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:27 pm

те видяха гастли
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:29 pm

-Не ни трябва той! Ди - в Райчу и се качи на гърба ми!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:29 pm

видяха майм джуниър
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:30 pm

-Не! На мен ми трябва Лукарио!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:32 pm

но не намираха нищо
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:35 pm

-Ди! Преобрази се в Монферно! След това искам да засилиш огънят от опашката си на макс.! До колкото знам Лукарио счупва неща които не харесва! Той не харесва светлината! Ако това е вярно скоро Лукарио ще дойде!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:37 pm

но нищо не идваше хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:40 pm

-Чим! И ти свети максимално! Сетих се как можем да привлечем лукарио и да се защитим от други нападатели! Чим! Мон (Ди)! Използвайте огнено колело, но първо слезте от гърба ми! Докато правите огнено колело правете и огнехчъргачка! Движете се плътно до мен!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:42 pm

те видяха хитмонтоп
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:43 pm

-Сори Хит! Просто се пазим! За да се реванширам ще ти дам покемон храна! а също и за вас мои покемончета! Ей Хит! Чудех се дали си виждал Лукарио наоколо!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:45 pm

при тези думи хитмонтоп се изплаши и хукна нанякъде защото го беше страх от лукарио, който живееше в близката пещера ( разбира се Аш нямаше от къде да знае това )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:46 pm

Ей Хит! Не бягай! Ако дойдеш с мен няма да си в опасност! Ще се грижа за теб винаги! Само ела с мен! Приемаш ли?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:47 pm

но хитмонтоп продължи да бяга с още по бърза скорост...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:52 pm

-Добре тогава! Мон, Чим! Веднага използвайте Ember от двете страни на Хитмонтоп!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:53 pm

но хитмонтоп започна да се върти на глава, направи пясъчна буря и спря атаките. той успя да избяга...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:57 pm

-Добре! Да видим с покедекса къде живее Лукарио!
"Лукарио! Боен тип покемон! И еволюирал от Риолу! Той живее в пещерите!"...
-Добре! Е да започваме търсенето! Махам се от тук! Отивам в пещерата!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лукарио е издирван от Аш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукарио е издирван от Аш   Лукарио е издирван от Аш Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лукарио е издирван от Аш
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лукарио
» Лов за Лукарио
» В търсене на Лукарио
» На лов за Риолу или Лукарио

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hi all :: Места за лов :: Кулата-
Идете на: